Soutěžte s Brickem a vyhrajte TOP KÁVOVAR A DALŠÍCH 120 CEN

Chcete si dopřát kávu jako od baristy ve své kuchyni? Zúčastněte se naší podzimní soutěže ve spolupráci s e-shopem domacikavovary.cz a jste na správné cestě. Ale pozor! Přátele z širokého okolí už budou chodit na kávu jedině k vám.

Na webových stránkách www.brick.cz se v období od 31. 10. do 27. 11. 2022 objeví každý týden nová soutěžní otázka. Najděte na webu www.domacikavovary.cz správnou odpověď a pomocí soutěžního formuláře ji odešlete. Abyste si v případě výhry měli kávu s čím vychutnat, kupte si v období konání soutěže libovolný výrobek Brick, na který máte zrovna chuť a schovejte si účtenku. Pokud vyhrajete, budete ji potřebovat.

Šťastný vítěz nebude jen jeden! Možnost vyhrát máte každý den, kdy vylosujeme 10 lidí, kteří získají kupón na 25% slevu na libovolný nákup z e-shopu domacikavovaty.cz.

Soutěžte s Brickem a vyhrajte TOP KÁVOVAR A DALŠÍCH 120 CEN

ilustrační foto: brick.cz

Text organizátora soutěže:

Každý týden hrajeme o hlavní výhru, kterou je voucher na nákup na e-shopu domacikavovary.cz v hodnotě 10.000 Kč a baristický kurz k tomu.
Kromě hlavní výhry můžete vyhrát další ceny, mezi které patří vouchery v hodnotě 6.000 Kč nebo 3.000 Kč, sady profesionálních moka konviček s kvalitní kávou nebo dalším příslušenstvím.
Jaká je hlavní výhra?

Po ukončení soutěže proběhne slosování o hlavního vítěze, který získá luxusní kávovar Gaggia Cadorna Prestige se dvěma sadami šálků a k tomu baristický kurz, kde se naučí připravovat tu nejlepší kávu.
Každé pondělí najdete na webu novou soutěžní otázku na celý týden. Na každou z nich můžete odpovědět jednou a zvýšit tak svou šanci na výhru hlavní ceny. Každá správná odpověď se dostává do slosování, pokud tedy na všechny odpovíte správně, objeví se vaše jméno ve finálovém losování čtyřikrát!

 

Soutěž končí: 27. 11. 2022

SOUTĚŽIT