Soutěžte s Elnino.cz o 3 oslnivé dámské vůně Lanvin

Svádějte, žijte a hlavně nepřestávejte snít. K tomu, abyste se stala princeznou, již nepotřebujete nadýchané šaty ani drahé šperky. Díky Elnino.cz máte jedinečnou příležitost vyzkoušet fenomenální dámskou vůni Lanvin Modern Princess! Které 3 z vás si již brzy splní svůj dětský sen a stanou se pro svého partnera okouzlující princeznou?

Na sladké květinové vůni Lanvin Modern Princess si snadno vybudujete závislost. Bude jako zakázané ovoce, po kterém budete bez přestání toužit. Máte rádi výrazné vůně? Tvůrci této krásky rozhodně na ničem nešetřili. Šťavnatého ovoce v Lanvin Modern Princess naleznete hned plný košík – specifická vůně červeného jablka se mísí s vydatnou hrstí červeného rybízu. Květinové poblouznění v srdci pak dokáže svést kohokoliv. Lahodná frézie se v Modern Princess mísí s opulentním jasmínem, který je ceněný pro své až afrodiziakální účinky, a vanilkovou orchidejí. Skvostnou kompozici pak završuje vydatná dávka bílého pižma a dřeva v základu.

Soutěžte s Elnino.cz o 3 oslnivé dámské vůně Lanvin

Soutěžte s Elnino.cz o 3 oslnivé dámské vůně Lanvin
ilustrační foto: babinet.cz

Soutěžte s Elnino.cz o 3 oslnivé dámské vůně Lanvin

Toužíte vyzkoušet moderní květinovou dámskou vůni Lanvin Modern Princess? Stačí jen odpovědět správně na soutěžní otázku. Tři z vás se mohou těšit na svůdnou dámskou vůni Lanvin Modern Princess, se kterou budou nejen letos na Valentýna nefalšovanou princeznou.

Správnou odpověď naleznete na www.parfemy-elnino.cz.

01.02.2018

SOUTĚŽIT