Soutěžte s Elnino.cz o vůni Gemma di Paradiso

Pojďte zkusit své štěstí v nové soutěži s Elnino.cz. Výhra je tentokrát více než lákavá, budeme soutěžit o 3 parfémované vody Gemma di Paradiso z dílny oblíbené italské značky Roberto Cavalli.

Soutěžte s Elnino.cz o svůdnou vůni Gemma di Paradiso od Roberto Cavalli!
ilustrační foto: babinet.cz

Soutěžte s Elnino.cz o svůdnou vůni Gemma di Paradiso

Parfémovaná voda Gemma di Paradiso vás okouzlí svou nezapomenutelnou kompozicí ženských a romantických akordů, kterým jednoznačně kraluje lahodná sladká vanilka. S prvním přivoněním pocítíte svěží závan mandarinek a šťavnatých hrušek a tento ovocný mix pozvolně přechází v rozkvetlé srdce. Rafinované květinové tóny v čele s omamným jasmínem připomínají lákavou exotickou zahradu. Návykovou vůni uzavírá již zmíněná vanilka doplněná vzácnými dřevinami a smyslnou ambrou.

Užijte si okouzlující vůni, která se skrývá v luxusním smaragdově zeleném flakonku. Skvěle se hodí pro nadcházející jarní a letní sezónu. Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a když budete mít štěstí při losování, můžete se těšit na svou novou vůni. Na tři výherce čeká parfémovaná voda Roberto Cavalli Gemma di Paradiso ve velikosti 75 ml.

Správnou odpověď najdete na www.parfemy-elnino.cz. Hraje se o 3 ks parfémované vody Roberto Cavalli Gemma di Paradiso 75 ml.

Soutěž končí: 30.04.2019

SOUTĚŽIT