Velké vánoční soutěžení na BYDLENI.CZ

Až do 17. ledna se můžete zúčastnit speciální velké vánoční soutěže, kterou redakce BYDLENI.CZ pro své čtenáře již tradičně připravila.Tentokrát se můžete těšit na opravdu pěkné ceny.

A co pro výhru musíte udělat? Stačí zaslat nám vánočně laděnou fotografii a hlasovat pro ty nejlepší. Těšíme se na vaše příspěvky.

Velké vánoční soutěžení na BYDLENI.CZ

Velké vánoční soutěžení na BYDLENI.CZ
ilustrační foto: bydleni.cz

Velké vánoční soutěžení na BYDLENI.CZ

Vaše fotografie s vánoční tematikou posílejte prostřednictvím níže připojeného formuláře. Pokud byste měli problém s odesláním, pište na e-mail blog@bydleni.cz. Fotografie budou po schválení zveřejněny na samostatné stránce Velká vánoční soutěž 2017, kde pro ně bude možné hlasovat. Soutěž trvá od 29. listopadu 2017 do 17. ledna 2018 do 12:00. Pro fotografie HLASUJTE ZDE.

Princip vyhlášení vítězů: Do finále postupuje 15 fotografií s nejvíce hlasy, z nichž redakce vybere dva vítěze, kteří obdrží hlavní cenu. Bez ohledu na počet získaných hlasů dále redakce odmění dalších 8 soutěžících redakčními cenami. A pozor, redakčních cen máme tentokrát mnohem víc! Každý má šanci vyhrát! Dbejte na kvalitu a originalitu fotografií.

17.01.2018

SOUTĚŽIT