Vyhraj lístky na Dance Divas

V rámci festivalu Prague Pride proběhne 10. srpna na Křižíkově fontáně show Dance Divas. Vystoupí tu nová SuperStar Tereza Mašková, Mikolas Josef, Dara Rolins, Debbi nebo Heather Small ze skupiny M People. S Óčkem můžeš vyhrát vstupenky!

Tříhodinová show mimo jiné složí poctu legendární divě Whitney Houston nebo králi popu Michaelu Jacksonovi, kteří by právě v srpnu oslavili kulatá jubilea. Živá vystoupení 35 účinkujících doplní projekce na obří LED stěně a společné písně jako například Lady Marmalade z filmového muzikálu Mouline Rouge. Zazní také skladba Lie to Me, aktuální č.1 domácího žebříčku IFPI digitálních singlů, se kterou Mikolas Josef zabodoval v letošním finále Eurovize a na Spotify má více než 12 miliónů přehrání. Zpěvák na Dance Divas vystoupí s doprovodnými tanečníky a půjde o jeho jediné letní vystoupení v Česku na velkém jevišti.

Vyhraj lístky na Dance Divas

Vyhraj lístky na Dance Divas
ilustrační foto: ocko.tv

Vyhraj lístky na Dance Divas

K další hostům koncertní party patří raper Lipo, finalista britské soutěže X Factor Danyl Johnson, vycházející hvězda českého R&B Dannie Ella, objev roku ankety Český slavík Elis Mraz anebo módní návrhář Osmany Laffita, který uvede ikonu taneční hudby 90. let, Heather Small. Ta připomene největší hity skupiny M People, s níž kralovala žebříčku Billboard a také skladbu Proud, oficiální hymnu Olympijských her v Londýně roku 2000.

Vyhraj lístky na Dance Divas. Na otázky můžete odpovídat od 28. června 2018 do 8. července 2018

28.06.2018

SOUTĚŽIT