Vyhrajte balíček z řady Kérastase ELIXIR ULTIME

Kérastase ELIXIR ULTIME je řada se vzácnými oleji pro všechny typy vlasů.

Šamponová lázeň – Bain Elixir Ultime
První šamponová lázeň s technologií OLÉO-COMPLEXE obohacená o komplex 4 vzácných olejů pro všechny typy vlasů. Obsahuje olej z pracaxe (posílení), olej z arganu (ochrana), kukuřičných klíčků (výživa) a kamélie (lesk). Neobsahuje silikony a parabeny. Vlasy jsou odolnější a chráněné před každodenními negativními vlivy vnějšího okolí. Vlasy jsou vyživené bohaté na dotek s oslnivým leskem, hebké a vzdušné bez zatížení.

Lehká péče – Elixir Ultime
Zkrášlující lehká péče pro všechny typy vlasů s technologií OLÉO-COMPLEXE. Lesklé rovnoměrně vyživené vlasy. Vlasy hebké na dotek. Vlasy jsou nezatížené. Snadné rozčesávání.

Olej na vlasy – Elixir Ultime Huile original
Všestranná zušlechťující péče obohacená o komplex čtyř vzácných olejů.

Technologie OLÉO-COMPLEXE – Obsahuje praxaci olej, olej z arganu, kukuřičných klíčků a kamélie. Vlasy jsou odolnější a chráněné před každodenními negativními vlivy vnějšího okolí. Vlasy jsou lehké jako hedvábí a nezatížené. Vlasy jsou luxusně jemné, hebké a oslnivě lesklé.

 

Vyhrajte balíček z řady Kérastase ELIXIR ULTIME

Vyhrajte balíček z řady Kérastase ELIXIR ULTIME
ilustrační foto: jenprozeny.cz

Vyhrajte balíček z řady Kérastase ELIXIR ULTIME

1 nejoriginálnější odpověď vybereme a odměníme balíčkem Kérastase ELIXIR ULTIME v hodnotě 1885 Kč. Na vaše odpovědi se těšíme do 9. září.

09.09.2018

SOUTĚŽIT