Vyhrajte Braun epilátor Silk-épil 9 s technologií SensoSmart

Léto už je tu! Nebojte se ukázat své nohy světu. S novým epilátorem Silk-épil 9 od značky Braun to půjde raz dva. Díky nové technologii SensoSmart, kterou epilátor disponuje, budou vaše nohy zbaveny i těch nejjemnějších chloupků a hladká pokožka vám vydrží až čtyři týdny.

Epilátor Braun Silk-épil disponuje novou technologií SensoSmart, která pomocí světelné diody upozorní na příliš velký tlak na pokožku během epilace (rozsvítí se červeně). Účinnost epilace se totiž s vysokým tlakem na pokožku snižuje. Díky inovativní technologii odstraníte i ty nejjemnější chloupky, které nezachytí ani vosk, a vaše pokožka tak zůstane hladká až po dobu jednoho měsíce.

Navíc je tento epilátor vybaven výkyvnou epilační hlavou pro lepší kopírování křivek lidského těla. Pro pohodlnější a jemnější epilaci disponuje i masážními válečky, které pokožku těsně před epilací jemně stimulují a snižují tak její napětí.

K tomu je epilátor voděodolný, takže ho můžete klidně použít při sprše nebo koupeli. Epilátor Braun Silk-épil 9/990 je nyní k dostání zde za 5 499 Korun.

Vyhrajte Braun epilátor Silk-épil 9 s technologií SensoSmart

Vyhrajte Braun epilátor Silk-épil 9 s technologií SensoSmart pro ještě hladší oholení!
ilustrační foto: babinet.cz

Vyhrajte Braun epilátor Silk-épil 9 s technologií SensoSmart

Vyhrajte tohoto pomocníka nejen na léto. Stačí mít trochu štěstí a správně odpovědět na otázku! Soutěž probíhá od 21. 6. do 5. 7. 2018

05.07.2018

SOUTĚŽIT