Vyhrajte epilátor na obličej Braun FaceSpa

Den D pro všechny zamilované Valentýn je za dveřmi. Každá chce být v tento den tou nejkrásnější. A proto je tu soutěž o geniálního pomocníka, který rozzáří pleť a odstraní všechny nedokonalosti.

Nezáleží na tom, jestli na svátek všech zamilovaných čekáte vyznání lásky, žádost o ruku, nebo jen to, že váš partner konečně řekne: Miluji tě. Důležité je být dokonalá a nemít žádnou vadu na kráse. A protože zákony schválnosti fungují dokonale, to, že se objeví na tváři nevzhledný zarudlý pupínek právě v tento den, je velká pravděpodobnost. Ale i s tím se dá bojovat. Všechno je to nejen o životosprávě, ale hlavně o péči o pleť a v jejím pravidelném čištění. Platit drahé procedury v kosmetických salónech a ještě tam proležet spoustu času, přitom nemusíte.

Pro dokonalý vzhled nejen na Valentýna je tu nový pomocník, do kterého se určitě po prvním použití zamilujete. Jmenuje se Braun FaceSpa 851V a jde o čistící kartáček, masáž obličeje a epilátor v jednom. Multifunkční přístroj je navíc tak malý, že ho můžete navíc strčit do kabelky.

Vyhrajte epilátor na obličej Braun FaceSpa

Vyhrajte epilátor na obličej Braun FaceSpa
ilustrační foto: facestar.cz

Vyhrajte epilátor na obličej Braun FaceSpa

Podmínky pro účast v soutěži:
Být fanouškem stránky Facestar na facebooku.
Sdílet soutěžní příspěvek ze stránky Facestar.

Kdo vyhraje?
Vyhrává ten, jenž splní obě podmínky soutěže a správně zodpoví soutěžní otázku. Ke dni ukončení soutěže vylosujeme šťastného výherce.

12.02.2018

SOUTĚŽIT