Vyhrajte půvabnou dámskou vůni Lolita Lempicka

Prožijte nezapomenutelné slavnostní okamžiky ve společnosti smyslné vůně Lolita Lempicka Lolita Lempicka. Nenechte si ujít příležitost vyhrát dámskou vůni, která přitáhne pohledy mužů jako magnet.

Esence lásky a vášně, kterou budete krůček po krůčku odkrývat s omamnou vůní Lolita Lempicka vás pohltí a zaručeně nepustí. Nezaměnitelný tón lékořice, která se stala klíčovou složkou, otevírá bránu vašim tajným snům a tužbám. Jedinečná lehce kořeněná gurmánská směsice obsahuje zdánlivě nesourodé ingredience, které však společně bezchybně ladí – sladkou čokoládu doprovází vanilka, výrazný kořeněný akcent dodává kombinace lékořice a badyánu, nechybí ani něžné květinové akordy fialek a kosatce.
Přitažlivá, uklidňující a unikátní. Lehce melancholická kompozice slaďounkých pudrových fialek a gurmánských tónů přímo vybízí k nakousnutí. Svým unikátním a nezaměnitelným složením vůně Lolita Lempicka potěší srdce každé příznivkyně výrazných a sladkých vůní. Nezapomínejte, že ty nejkrásnější okamžiky si je třeba ideálně uchovat pomocí vzpomínky na výraznou vůni, jakou je i Lolita Lempicka.

Vyhrajte půvabnou dámskou vůni Lolita Lempicka

Vyhrajte půvabnou dámskou vůni Lolita Lempicka
ilustrační foto: zena-in.cz

Vyhrajte půvabnou dámskou vůni Lolita Lempicka

Hrajeme o 3 ks parfémované vody Lolita Lempicka Lolita Lempicka (30 ml)!

02.01.2018

SOUTĚŽIT