Vyhrajte romantický víkend pro dva v Paříži

Jedno z nejromantičtějších a nejvíce fascinujících měst světa je vám nyní na dosah. V naší soutěži totiž můžete vyhrát zpáteční let pro dva od společnosti Air France, včetně ubytování ve 4* hotelu v samém srdci francouzské metropole!

S jakou jinou společností letět do Paříže než s Air France?! Nejen, že je na pařížských letištích Charlese de Gaulla a Orly doma, ale také má největší výběr spojů. S Air France se z Prahy během chvilky přenesete do města módy, umění a gastronomie – Paříže, a to s výběrem ze šesti letů denně! Snadno si tak odlet i návrat přizpůsobíte vašim potřebám.

Francií „načichnete“ hned během letu. Vše je tady „chic“, od obsluhy, přes výborné jídlo a pití. Z Prahy jste v Paříži za necelé dvě hodiny letu. Je libo odlet v pátek po práci a návrat v neděli večer? Žádný problém, i během víkendu stihnete procházku křivolakými ulicemi Montmartru, nákupy na některé z věhlasných tříd, nebo kapku výtvarného umění. Nebo si jen tak sednout na trávník některého z mnoha parků a udělat si piknik, jako to dělají místní?

Vyhrajte romantický víkend pro dva v Paříži

Vyhrajte romantický víkend pro dva v Paříži
ilustrační foto: jenprozeny.cz

Vyhrajte romantický víkend pro dva v Paříži

Chcete vyhrát zpáteční let pro dva od společnosti Air France a ubytování ve 4* hotelu Novotel les Halles v centru Paříže? Stačí odpovědět na soutěžní otázku a výhra může být vaše.

Soutěž probíhá od pátku 22. června 2018 do úterý 3. července 2018. Vyhlášení výherce proběhne 4. července 2018 na webu www.jenprozeny.cz. Výhru získá autor nejkreativnější odpovědi.

04.07.2018

SOUTĚŽIT