Vyhrajte spotřebiče od značky MORA

Historie vzniku výroby domácích spotřebičů v Mariánském Údolí sahá již do období před dvěma stoletími. Společnost prošla bouřlivým rozvojem, kdy se ze slévárny a dvou továren v Hlubočkách a Mariánském Údolí vytvořila současná podoba, moderní technologická základna pro výrobu varné techniky, jejíž produkce směřuje do celosvětové prodejní sítě nynějšího majitele, koncernu GORENJE.

Kuchyně je srdcem domácnosti, teplem domova. Zde trávíme mnoho času, vaříme, uklízíme, sedíme u stolu, setkáváme se se svými blízkými. Pokrmy, které zde vytvoříme, voní láskou a pohodou. V kuchyni se také často bavíme o všech věcech, která nám leží na srdci, prožíváme tu spoustu zážitků, příběhů.

 

Vyhrajte spotřebiče od značky MORA

Vyhrajte spotřebiče od značky MORA
ilustrační foto: zena-in.cz

Vyhrajte spotřebiče od značky MORA

Značka MORA byla a je synonymem kvality a umu českých lidí. Plynové sporáky, kamna, ale i mlýnky na maso či pračky, to jsou spotřebiče, které stály u vzniku a rozvoje značky MORA. V dnešní době je nabídka ještě širší, řadí se do ní varné desky, trouby, ledničky i myčky. Pokud budete potřebovat odsavače par či ohřívač vody, MORA vám je ve svém sortimentu produktů nabídne také. Je radost pozorovat, jak se oblíbená značka oblékla do moderního kabátu a své spotřebiče spolehlivě zařadila mezi velké světové značky.

Naše soutěž – podělte se s námi o své příběhy, které vyslechly vaše spotřebiče MORA

Hlavní výhra: Vestavná multifunkční trouba VT 548 BX nebo Elektrický sporák C 848 – dle výběru výherkyně.
2 – 4 cena: Tři příběhy získají volně stojící mikrovlnnou troubu MORA MT 120 W
5 – 6 cena: Tyčový mixer MORA MTP 600

Soutěž trvá do 15. 3. 2018, kdy následně se zástupci značky MORA vybereme výherce.

15.03.2018

SOUTĚŽIT