Vyhrajte svého Spider-Mana s obchodem Xzone

Nedávno do kin dorazilo pokračování s názvem Spider-Man: Napříč paralelními světy a už za pár měsíců nás čeká hra Marvel’s Spider-Man 2. Pokud se ale nemůžete dočkat, můžete mít Spider-Mana doma ještě před vydáním. Zúčastněte se naší soutěže a možná vyhrajete krásnou figurku, detailní bustu nebo oficiální soundtrack na vinilové desce.

 

Vyhrajte svého Spider-Mana s obchodem Xzone
ilustrační foto: indian-tv.cz

Text organizátora soutěže:

Figurka Spider-Man: No Way Home je limitovaná soška od společnosti Iron Studios představuje postavu Spider-Mana #1 z komiksového filmu Spider-Man: No Way Home od společnoti Marvel, ve kterém se potkalo hned několik Spider-Manů. Socha je vyrobena z kvalitních materiálů a ručně malována.

Busta Spider-Gwen je v poměru 1:2 je vyrobena z kvalitního materiálu a je limitována 1000 kusů. Součástí celobarevného balení tohoto sběratelského kousku od Diamond Select Toys je ručně číslovaný certifikát původu.O návrh se postaral Joe Allard a bustu vymodeloval Joe Menna.

LP se soundtrackem Spider-Man: Into The Spider-Verse je parádní kousek pro všechny fanoušky filmu Spider-Man: Paralelní světy (Spider-Man : Into the Spider-Verse). Na tomto albu najdete celkem 13 originálních skladeb, které zazněly v tomto perfektním animáku.

 

Soutěž končí: 13. 08. 2023

SOUTĚŽIT