Vyhrajte svíčku Heart & Home Sladké třešně

Maminky, jste unavené z celodenní péče o dítě? Najděte si na sebe chvilku čas a relaxujte u nádherné svíčky Sladké třešně!

Svíčky Heart & Home jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů – je používán sójový vosk, knoty z Německa a jedinečné vůně jsou dodávány od velice ceněných evropských dodavatelů. Vosk pro tyto svíčky byl vyroben z přírodní směsi sójových bobů. Díky tomu jsou svíčky Heart & Home šetrnější a přívětivější k životnímu prostředí, jsou netoxické, a vy tak můžete relaxovat s pocitem, že jste přispěli k tomu, aby naše příroda zůstala krásná.

Heart & Home svíčky hoří při nižších teplotách, než klasické svíčky, a tak prosvítí váš domov na dlouhou a dlouhou dobu… Sójový vosk je aromatizovaný, takže svíčka navozuje nejen hřejivý pocit, ale váš domov bude i krásně provoněn vůní, kterou si vyberete pro navození té správné atmosféry. A to i když svíčka zrovna nehoří. Použitý vosk totiž umožňuje, aby se esence s voskem lépe propojila, a vůně svíček je tak intenzivnější. Kromě toho svíčky také krásně vypadají a jsou navrženy tak, aby se sklenice poté, co vyhoří, daly použít i jako elegantní dóza nebo dekorace.

Vyhrajte svíčku Heart & Home Sladké třešně

Vyhrajte svíčku Heart & Home Sladké třešně
ilustrační foto: zena-in.cz

Vyhrajte svíčku Heart & Home Sladké třešně

Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte svíčku Heart & Home Sladké třešně!

20.03.2018

SOUTĚŽIT