Vyhrajte ústní sprchu Panasonic EW1211

Ústní sprcha pracuje na principu působení cíleného proudu vody. Design připomíná elektrický zubní kartáček, disponuje však speciální hlavicí, z níž během čištění vychází vodní paprsek. Pod jeho tlakem lze odstranit až 99,9 % povlaku, který se během dne usazuje na zubní sklovině, v mezizubních prostorech, na odhalených krčcích zubů a dalších těžko dostupných místech.

Ten totiž bývá často zdrojem bakterií způsobujících vznik zubního kazu zánětu dásní. Ústní sprcha dokáže účinně vyčistit prostor, do kterého se běžné zubní pomůcky nedostanou.

Vyhrajte ústní sprchu Panasonic EW1211 a zažijte pocit skutečně čistých zubů

Vyhrajte ústní sprchu Panasonic EW1211 a zažijte pocit skutečně čistých zubů
ilustrační foto: babinet.cz

Vyhrajte ústní sprchu Panasonic EW1211

Vyhrajte s námi ústní sprchu Panasonic EW1211 v ceně 1 999 Kč. Nezabere mnoho místa, postará se o dokonalou hygienu v ústech a ošetří mezizubní prostory, parodontální vačky i dásně.

Při používání si můžete vybrat ze tří různých režimů. Režim JET je určen pro efektivní odstranění zbytků jídla, REGULAR AIR IN na masáž dásní a vypláchnutí a režim SOFT AIR IN se postará o jemnou masáž. Nádobka na vodu zajišťuje 35sekundové použití. Pro další naplnění ji lze zcela vyjmout a jednoduše vypláchnout teplou vodou s jemným saponátem.

25.08.2018

SOUTĚŽIT