Hrajte o dekorativní kosmetiku trend IT UP

Chcete kvalitní kosmetiku za málo peněz? Chcete si vybrat kosmetiku v drogerii při rychlém nákupu ostatních nezbytností?

Pokud odpovídáte ano, tak zajděte do drogerie dm a poznejte novou kosmetiku trend IT UP. Natural Radiant Highlighter, dva druhy make-up, rozjasňující primer, korektor Matte Beauty Perfection, rtěnky, gel na obočí, stíny v tužce, tekuté rtěnky, lesky a spoustu dalších výrobků už nyní v dm pod značkou trend IT UP.

Přijďte do dm a vyzkoušejte produkty dekorativní kosmetiky trend IT UP! 

Pečlivě vybrané luxusní složení přípravků a pestrá škála barev i nude odstínů – to je trend IT UP, dm značka dekorativní kosmetiky. I tato dm značka se vyznačuje vysokou kvalitou a příznivou cenou. Najdete ji exkluzivně ve všech prodejnách dm!

trend IT UP se barev nebojí

Inovativní složení obohacené o pečující látky nejen zkrášluje, ale i rozmazluje každou ženu.
Vybírejte z komplexní palety dekorativních produktů na tvář, oči, rty, ale i obočí a nehty.

Právě péči o nehty věnuje tato značka zvláštní pozornost. O krásné ruce se postarají přípravky, jako je peeling na nehtovou kůžičku, korektor laku, vyživující olej či speciální séra. Tato značka nabízí laky na nehty mnoha druhů i odstínů.

trend IT UP podporuje osobitost ženy

Nepodléhejte módnímu diktátu! Krása spočívá v individualitě a trend IT UP ženám nabízí možnost vytvořit si svůj vlastní, jedinečný styl. Široký výběr produktů doslova vybízí k tomu, stát se každý den někým jiným.
„Be a voice not en echo.“

Hrajte o dekorativní kosmetiku trend IT UP

Hrajte o dekorativní kosmetiku trend IT UP
ilustrační foto: dokonalazena.cz

Hrajte o dekorativní kosmetiku trend IT UP

Na výherce čeká balíček produktů.

15.04.2018

SOUTĚŽIT