Soutěž o lístky na festival Léto lásky do Šiklova Mlýna

Do Šikladu za zábavou a zážitky!

Hledáte nevšední zábavu, nové přátele, zkušenosti a hlavně suprové zážitky? To vše a mnohem více najdete v Šiklandu, v areálu poblíž vesničky Zvole nad Pernštejnem na Vysočině.

Návštěvníky, největšího přírodního zábavního areálu v České republice, čeká každý letní den zábavný program. Ten je plný akčních, dobrodružných a naučných divadel, které jsou dějem koncipované do stylu westernového městečka nacházejícího se v Šiklově mlýně. Letošní rok vás čeká zbrusu nová divadelní show, plná humoru, akce, ale i drama.  Děti se také mohou zabavit na skákacích hradech, zahrát si na indiány a zastřílet si lukem, nebo se stát zlatokopy a vyrýžovat si zlaté kamínky.

Tento rok pořádá Šikland léto nabité akcemi. Je to takové festivalové léto. Čekají vás dva rodinné festivaly – Bluestyle Prima fest a Festival lásky, pro nadšence Šlágr TV je nechystaný – Šlágr fest a milovníci jídla si přijdou na své na Gastro festu.

Soutěž o lístky na festival Léto lásky do Šiklova Mlýna

Soutěž o lístky na festival Léto lásky do Šiklova Mlýna
ilustrační foto: chytrazena.cz

Soutěž o lístky na festival Léto lásky do Šiklova Mlýna

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:
1. místo: Dva lístky na festival Léto lásky + poukaz na 10 atrakcí v areálu Šiklův mlýn + Vstup do strašidelného zámku Draxmoor + 300 Kč poukaz na dětský tábor

2. místo: Jeden lístek na festival Léto lásky + poukaz na 10 atrakcí v areálu Šiklův mlýn + Vstup do strašidelného zámku Draxmoor + 300 Kč poukaz na dětský tábor

3. místo: Vstup do Westernového městečka + poukaz na 10 atrakcí v areálu Šiklův mlýn

15.04.2018

SOUTĚŽIT