Soutěž o domácí testy menopauzy KlimaSei

KlimaSei je klinicky ověřený test na diagnostiku menopauzy, který lze snadno použít v pohodlí domova. Rychlý test pro domácí použití značky KlimaSei umožňuje stanovit koncentraci hormonu FSH ze vzorku moči, a tím zjistit, zda se nacházíte ve fázi menopauzy.

Citlivost testu je od hladiny FSH 25mIU/ml, která naznačuje snížení kapacity vaječníků, tj. „biologického věku vaječníků“. Pozitivní test je tedy signálem k návštěvě gynekologa, který definitivně potvrdí, že právě příchod menopauzy je příčinou zvýšení hladin hormonu FSH a doporučí další kroky. Výhodou KlimaSei je obsah dvou testů v každém balení pro dosažení co nejpřesnějších výsledků. Testy založené na stejném principu jsou používány i profesionálními zdravotnickými zařízeními.

Soutěž o domácí testy menopauzy KlimaSei

Soutěž o domácí testy menopauzy KlimaSei
ilustrační foto: chytrazena.cz

Soutěž o domácí testy menopauzy KlimaSei

Soutěž o domácí testy menopauzy KlimaSei probíhá od pondělí 13. listopadu do neděle 19. listopadu 2017.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží. Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá test menopauzy KlimaSei

19.11.2017

SOUTĚŽIT