Získejte pečující kosmetiku Baby sebamed

Baby sebamed Dětský balzám na rty
Suchá ústa v létě trápí nejednu z nás a děti nejsou výjimkou! Pokud chcete ulevit jejich suchým popraskaným rtíkům nebo tomuto nepříjemnému stavu předcházet, vyzkoušejte Dětský balzám na rty od značky Baby sebamed. Balzám díky ochrannému lipidovému komplexu rty chrání a udržuje je jemné a zdravé, navíc vitamín E a bambucké máslo předchází podráždění způsobenému slinami nebo používáním dudlíku. Pečujte o ústa svého miminka již od prvního dne!

Baby sebamed Dětská mycí emulze extra jemná
Dětská mycí emulze extra jemná od značky Baby sebamed je ideální pro každodenní mytí dětské pokožky. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště, čímž upevňuje odolnost citlivé dětské pokožky. Je 100% bez mýdla a alkalických složek. Obsahuje sacharidový tenzidový komplex, který zajišťuje velmi jemné mytí a podporuje ochranu pokožky před vysoušením, a alantoin pro zklidnění pokožky. Neobsahuje formaldehyd, nitrosamin a dioxin.

Baby sebamed Dětský krém extra jemný
Dětský krém extra jemný je doporučován pro extrémně suchou a citlivou pokožku a také do mrazivého či vlhkého počasí. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Krém je vhodné používat na místa, kde dochází k poškozování kůže (např. kolínka, krk), ale lze jej rovněž použít obličej, tělo i pokožku pod plenami. Pomáhá předcházet vzniku opruzenin v oblasti plenek, stimuluje hojení a upevňuje odolnost citlivé dětské pleti. Součástí složení jsou panthenol, alantoin, heřmánkový extrakt a hydratační a ochranný komplex, který zklidňuje a podporuje regeneraci podrážděné kůže. Krém se snadno nanáší a rychle se vstřebává.

Získejte pečující kosmetiku Baby sebamed

Získejte pečující kosmetiku Baby sebamed
ilustrační foto: zena-in.cz

Získejte pečující kosmetiku Baby sebamed

Zapojte se do redakční soutěže a získejte sadu Baby sebamed.

22.08.2018

SOUTĚŽIT